Radziszewska FOTO

Radziszewska FOTO

Radziszewska FOTO - to nowa kolekcja firmy Radziszewska Jewellery, która na polskim rynku w branży jubilerskiej funkcjonuje już 16 lat. Rok po roku rozwijamy się coraz bardziej, tworząc nowe wzory różnorodnej biżuterii, aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie.

Radziszewska FOTO to możliwość projektowania własnej biżuterii przez naszych klientów, jaką z naszą pomocą chcieliby zrealizować. Radziszewska FOTO tak jak i Radziszewska Jewellery produkuje biżuterię z wysokiej jakości srebra próby 925, które jest pokrywane rodem, dzięki czemu srebro nie utlenia się tak szybko i zachowuje swój piękny blask. Do naszej oferty wprowadziliśmy także biżuterię pozłacaną, włoskim, 18-karatowym złotem.

Jeżeli chcecie uwiecznić w biżuterii wyjątkowe dla Was chwile, osoby czy zwierzęta, kolekcja Radziszewska FOTO jest dla Was doskonałym pomysłem. Biżuteria dostępna jest w wielu wariantach. Od naszyjników po bransoletki a nawet pierścionki. Wystarczy, że w wybranym przez siebie produkcie wgracie plik ze zdjęciem, które ma być umieszczone pod specjalną, plastikową soczewką, odpowiednie zabezpieczoną przed działaniem różnych czynników np. wody.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom i każdemu z osobna za wsparcie i zaufanie, dzięki któremu możemy tworzyć nowe kolekcje. I pamiętajcie Radziszewska FOTO jest dla Was, więc zapraszamy wszystkich do kontaktu i podzielenia się swoimi pomysłami, które wspólnie będziemy mogli realizować.

Do końca promocji zostało