Zwroty

Zwroty

Towar nie podlegający zwrotowi

Towar wykonany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb tj. m.in. z grawerem, dedykacją w pudełeczku lub na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. W przypadku zwrotu towaru, który nie posiada grawera na produkcie, ale zawiera dedykację w pudełeczku, klient zostanie obciążony kwotą 30zł i o tę kwotę zostanie pomniejszona kwota zwrotu towaru.

 

Kto może zwrócić towar

Każdy Konsument może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy) dokonanego w sklepie www.bizuteria-radziszewska.pl na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, nawet jeśli towar jest zgodny z umową, jeśli w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru zgłosi do www.bizuteria-radziszewska.pl fakt odstąpienia od umowy.

Okres odstąpienia upływa w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia odbioru czyli w którym Państwo weszli w fizyczne posiadanie towarów lub w którym strona trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa, weszła w fizyczne posiadanie zamówionych towarów.
 
Skutki zwrotu
 
Skutkiem odstąpienia od umowy sprzedaży jest obowiązek zwrotu przez Państwa towaru w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie po odstąpieniu od umowy, nie później jednak niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy gdyż po odstąpieniu od umowy, strony umowy zobowiązane są do zwrotu tego co wzajemnie sobie świadczyły niezwłocznie nie później niż w terminie 14 dni.

Aby procedura odstąpienia od umowy przebiegła szybko i sprawnie, prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad:
 1. Skompletowanie zwracanego towaru.
 2. Dołączenie do paczki dowodu zakupu (paragon/faktura).
 3. Dołączenie do paczki oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub przynajmniej dane kontaktowe do siebie (dla szybszej identyfikacji przesyłki/zamówienia).
 4. Bezpieczne zapakowanie paczki.
 5. Niezwłoczne nadanie paczki, na swój koszt, na adres siedziby naszej firmy (Biżuteria Jolanta Radziszewska 38-100 Strzyżów ul.Tunelowa 4a/22 ).

Niezbędne informacje dot. zwrotu i zwracanego towaru:
 • Produkt powinien nie nosić śladów użycia lub zużycia wykraczających poza zakres zwykłego zarządu, ani nie jest uszkodzony.
 • Produkt musi być kompletny z fabrycznymi metkami, foliami ochronnymi, opakowaniem itp.
 • Do produktu zostanie dołączony dowód zakupu
 • Konsument zgłosi zwrot w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu
 • Konsument zwróci produkt nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zgłoszenia odstąpienia od umowy
 • Przesyłka zwrotna będzie dostarczona do nas na koszt Klienta i nie będzie przesyłką za pobraniem

Zwrot pieniędzy

Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe niezwłocznie, zazwyczaj w terminie 14 dni od otrzymania zwracanego towaru.


Do końca promocji zostało