Biżuteria z Twoim grawerem

Srebrna biżuteria na prezent to jest to czego szukasz

Zastanawiasz się czy grawer na biżuterii na prezent jest dobrym pomysłem, my mówimy zdecydowanie tak! Takie rozwiązanie jak biżuteria z grawerem to wyjątkowa i niezapomniana pamiątka.

 

Jaką treść grawera umieścić na biżuterii?

Aby biżuteria na prezent stała się niepowtarzalna  i dedykowana właśnie konkretnej osobie możemy umieścić szczególną dla Was datę, inicjał litera, motywujące przesłanie czy nawet wyznanie uczuć!

 

Bransoletka z grawerem na prezent

Bransoletka jest jednym z najczęstszych biżuteryjnych prezentów. Bransoletka jest wręcz bezproblemowa, wygodna i ponadczasowa. Łatwo dopasowuje się do codziennych stylizacji, zwłaszcza, że jest ofiarowana z personalizowanym grawerem.

 

Naszyjnik z grawerem na prezent

Nierozłącznym zestawem z bransoletka jest naszyjnik na prezent. Połączenie wręcz idealne choć może również współgrać z dopasowanymi do całości kolczykami.

Delikatny, inspirujący, ponadczasowy naszyjnik na prezent, jedynie z pamiątkowym grawerem z pewnością trafi w gust każdej kobiety!

 

Spinki do mankietów na prezent

Spinki do mankietów z okazji walentynek lub jako prezent dla pana młodego będą strzałem w dziesiątkę. Dodając indywidualny grawer na biżuterii personalizujemy go w sposób niezapomniany i szczególny.

 

 

 

Grawer jest wykonany w technologii laserowej dzięki czemu jest bezpieczny dla biżuterii.

Uwaga! Biżuteria z grawerem nie podlega możliwości standardowego zwrotu i odstąpienia od umowy, ponieważ uważany jest jako przedmiot wykonany na indywidualne zamówienie.    

    

Do końca promocji zostało