Trendy męskiej biżuterii

15-05-2023

Trzeba przyznać, że to kobiety wiodą prym w trendach biżuteryjnych i cała uwaga była skupiona właśnie na płci pięknej. Jednak coraz częściej widać pewnych siebie mężczyzn, którzy nie boją się noszenia elementów ozdobnych takich jak biżuteria. Cieszymy się, że czasy się zmieniają i możemy tworzyć coraz więcej propozycji dla mężczyzn.

 

 

BAD BOY Naszyjnik srebro

Co mężczyźni noszą najczęściej?

 

Dużym powodzeniem cieszą się wszelkie bransoletki związane z minimalistycznym i klasycznym stylem.

Panowie wybierają zazwyczaj proste modele z motywem, który podkreśla ich osobowość czy pasje. Do eleganckich stylizacji mężczyźni wybierają wysokiej jakości stopy jubilerskie natomiast do codziennych zestawów, wygodne bransoletki ze sznurka biżuteryjnego z niebanalnym splotem makramowym.

 

 

 

Bransoletka Męska z GRAWEREM blaszka srebro makrama GRAWER GRATIS

Popularne są nieśmiertelniki, które nawiązują do twardego charakteru oraz wojskowego stylu. Jest to prosta blaszka umieszczona na łańcuszku. Blaszka jest przeznaczona do indywidualnego grawerunku. Najpopularniejszym splotem łańcuszków wybieranym przez Panów jest ankier. Jeśli jednak zależy nam na większej wyrazistości, polecane są sploty takie jak pancerka.

NIEŚMIERTELNIK Naszyjnik srebro

Popularne są również naszyjniki z krzyżykiem, różnej wielkości i długości. Najpopularniejsze rodzaje to krzyżyk, medalik bądź wspomniany wyżej nieśmiertelnik.

Krzyżyk i medalik to nie tylko symbol religijny, chociaż dla wielu mężczyzn ma właśnie takie znaczenie. Podkreślić należy, że są to zawieszki uniwersalne.

KRZYŻ Zawieszka srebro GRAWER GRATIS