Oferta pracy INFORMATYK

31-10-2018
Firma Biżuteria Jolanta Radziszewska, poszukuje pracownika na stanowisko Informatyka.

Obowiązki:
  • Administracja sklepem internetowym
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów sieciowych oraz zarządzanie infrastrukturą sieciową
  • Czynny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych
  • Wsparcie IT dla pracowników firmy w rozwiązywaniu codziennych problemów
  • Dbanie o poprawne działanie komputerów, serwerów, sieci komputerowej oraz urządzeń peryferyjnych
  • Szkolenie użytkowników w zakresie pracy z aplikacjami
  • Testowanie nowych rozwiązań informatycznych
  • Instalacja, konfiguracja oraz aktualizacja sprzętu i oprogramowania
  • Przygotowywanie raportów w oparciu o dane z bazy danych

Od kandydatów oczekujemy:
  • Umiejętności zarządzania lokalną siecią
  • Bardzo dobrej znajomości systemów Windows 7, 8, 10 oraz pakietu Microsoft Office
  • Umiejętności administracji bazami danych
  • Podstawowej znajomości HTML oraz systemu eshop SOTE
  • Odpowiedzialności i zaangażowania
  • Znajomość programów graficznych takich jak Lightroom, photoshop, corel

Mile widziane:
  • Znajomość branży e-commerce
  • Doświadczenie w pracy z platformą Sote lub podobną
  • Podstawowa znajomość zagadnień SEO/SEM
  • Znajomość serwisów social media - Facebook, instagram

Oferujemy:
  • Realny wpływ na kształtowanie nowych rozwiązań informatycznych firmy
  • Pracę w prestiżowe, stabilnej, rozwijającej się polskiej firmie
  • Dobre warunki pracy w miłej atmosferze w małym zespole
  • Atrakcyjne, pewne wynagrodzenie
  • Rabaty na zakup w Salonach firmowych

Miejsce pracy -Siedziba firmy Strzyżów

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres jolanta@radziszewska.com
lub do złożenia osobiście w siedzibie firmy

Ul Tunelowa 4a/22
38-100 Strzyżów

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.