Kryształy we włosach! Propozycje ozdób dla eleganckiej Panny Młodej

20-02-2023

Kiedy termin ślubu zbliża się nieubłaganie, często okazuje się, że mamy do zrobienia więcej, niż planowałyśmy. Zamówienie winietek, rozplanowanie stołów, dopracowanie menu, przygotowanie listy utworów dla orkiestry – te czynności zajmują sporo czasu. A gdzie w tym wszystkim miejsce dla zadbania o własny wygląd? W dniu ślubu musimy przecież prezentować się nienagannie, wręcz olśniewać. Sam makijaż to wciąż za mało. Przyda się również biżuteria, nie tylko ta zdobiąca ciało. Przekonaj się, jak piękny efekt zapewniają ozdoby do włosów.

Szykowne i wyszukane grzebyczki ze ślubnej kolekcji

Jak się okazuje, nawet w pośpiechu można dopracować swój wygląd. W tym celu przydatne bywają mieniące się dodatki, które jednym ruchem umieszcza się we włosach. W naszej pracowni Radziszewska tworzymy biżuterię, służącą do podkreślania fryzur panien młodych. Ozdoby do włosów ślubne to urocze, delikatne akcenty, nadające blask upięciom różnego typu. W dostępnych u nas kolekcjach znajdują się m.in. grzebyczki, wysadzane kryształkami. Wystarczy wpiąć je nad kokiem, warkoczem lub nad welonem, aby rozświetlić całą fryzurę. Taki dodatek cudownie wyeksponuje każde upięcie. Szczególnie, jeśli będzie to model z kilkoma rzędami kryształów, wzbogacony kamyczkami, rozmieszczonymi na eleganckich drucikach. Grzebyczki do włosów doskonale komponują się z innymi ozdobami: ślubnymi kolczykami, bransoletką i naszyjnikiem.

Kryształowa opaska, która z gracją wykończy fryzurę

W naszych kolekcjach ślubnych nie zabrakło stylowych dodatków najwyższej jakości. Wśród najpiękniejszych ozdób znalazły się opaski, bogato wysadzane perłami i kryształami. Jest to niecodzienna biżuteria, jakiej nie powstydzi się nowoczesna panna młoda. Opaska idealnie pasuje do welonów, wianków z żywych kwiatów, jest też niezastąpiona do niewymyślnych fryzur – prostych włosów czy delikatnych loków. W prowadzonym przez nas sklepie Radziszewska czekają na Ciebie rozmaite dodatki, rozświetlające ślubne fryzury. Regularnie uzupełniamy kolekcje w nowości, tworzone specjalnie dla wymagających panien młodych. Ozdoby do włosów naszej produkcji to wyszukane realizacje, z których użyciem bez problemu można stworzyć zjawiskowe upięcie. Jeżeli marzysz o tym, aby w dniu ślubu olśnić wszystkich swoim wyglądem podkreślonym subtelną, kobiecą biżuterią, zapraszamy na zakupy. Będziesz pod wrażeniem blasku ozdób, zarówno tych dla kobiet z długimi włosami, jak również dla pań, noszących krótkie fryzury.